View Poll Results: چه رمان‌های را بیشتر می‌‌پسندید؟

Voters
435. You may not vote on this poll
  • رمان‌های عاشقانه

296 68.05%
  • رمان‌های تاریخی‌ یا زندگی‌ نامه

86 19.77%
  • رمان‌های پلیسی‌ جنایی

24 5.52%
  • رمان‌های تخیلی‌

21 4.83%
  • غیره

8 1.84%
+ Reply to Thread
Page 1 of 23 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
Results 1 to 15 of 331

advertisement

1. 0 No | Yes 6

رمانهای زیبا و رمانهای عاشقانه

سلام دوستان عزيز من اينجا ميخوام براتون رمان زيبا و عاشقانه بزارم، هم ايرانی هم خارجی. اگر رمان خاصی ميخواين بگين تابراتون بزارم ، ازتون بابت تشکرتون واقعاً ممنونم، ولی پست های تشکر رو پاک بايد بکنم که رمان ها پشت سر هم باشن که بتونين پيداش کنين. اين ترد هميشه آپ ميشه،اگر علاقه مند به رمان هستين Subscribed کنين، که هميشه بتونين سر بزنين.در صورت برخورد مشکل با باز کردن فایل ها، لطفا پست بگذارید با ذکر نام رمان

ليست 161 رمان موجود :

دوستان لطفا توجه کنین: این لیستی که اینجا نوشته "موجود هست" یعنی‌ اینکه همه این رمان‌ها رو من گذاشتم اینجا توی این تاپیک هست فقط باید پست‌ها رو دنبال کنین.! این لیست فقط برای این هست که ببینین چه رمان‌های رو گذاشتم تا الان تو این تاپیک!!!

Code:
    1. غزال | طیبه امیر جهادی 2.باغ مارشال جلد 1 (خاطرات خسرو ...) | حسن کریم پور 3. بهارک | رقیع مستمع 4.الهه ی عشق | نرگس دادخواه 5. یک لحظه روی پل | ر.اعتمادی 6. دالان بهشت | نازی صفوی 7. حریم عشق | رویا خسرونجدی 8.دریا | ماندانا معینی (مودب پور 9. الهه شرقی | رویا خسرونجدی 10. سپیده عشق | رویا خسرونجدی 11.پنجره | فهیمه رحیمی 12.بعد از او | تکین حمزه لو 13.الهه ناز (جلد اول) | مریم اولیایی 14. الهه ناز جلد دوم (خاطرات گیسو) | مریم اولیایی 15. اتوبوس آبی (جلد اول و دوم) | ر.اعتمادی 16.داستان عشق | صلاح الدین احمد لواسانی - هندی 17.آرشیو کامل کتابهای م.مودب پور-> یاسمین-یلدا- گندم-رکسانا- پریچهر- شیرین-خواستگاری
    18. بامداد خمار | فتانه حاج سید جوادی 19.سهم من | پرینوش صنیعی 20. ماندانا (ادامه ی پنجره) | فهیمه رحیمی 21. خاطرات دلبرکان غمگین من | گابریل گارسیا مارکز 22. همخونه | مریم ریاحی 23.آواز درنا | فرهاد 24. وقتی سه پایه ها به زمین آمدند | جان کریستوفر 25.دو نیمه سیب | بهناز 26.هستی من | رضوان جوزانی 27.لجظه های بی تو | مهرداد انتظاری 28.کوله بار عهد | مهرداد انتظاری 29.فریاد بی صدا | مریم عباس زاده 30.عاشقانه ، برای پسرم | تکین حمزه لو 31.شانه های خاک | محمد عزیزی 32.ژینوس | فریدون ادیب یغمایی 33.عشق یا ... | حمید امیدیان 34.کاش یک زن نبودم | مرتضی 35.اسرار گنج دره جنی | ابراهیم گلستان 36.براند | هنریک ایبسن 37.کوییدیچ در گذر زمان | جی . کی . رولینگ 38.بیدل قصه گو | جی . کی . رولینگ 39.تصویری در آینه | دانیل استیل 40.شهر طلا و سرب | جان کریستوفر 41.رقص اژدها | جان کریستوفر 42.کوههای سفید | جان کریستوفر 43.مسخ | فرانتس کافکا 44.نامه به کودکی که هرگز زاده نشد | اوریانا فلاچی 45.مول | بهداد 46.مصدر سرکار ستوان | یاروسلاو هاشک 47.مرز | رژیس دوبره 48.لیدی ال | رومن گاری 49.خواب صبوحی و تبعیدی ها 50. من و او 51.نانا 52.طوبي ومعناي شب 53.شبهای سپید | داستایوسکی 54.عنصر نامطلوب | رژیس دبره 55.ناطور دشت | ج.د.سالینجر 56.می خواهم زنده بمانم | یونس تراکمه 57.مرگ در ونیز | توماس مان 58.مرگ فروشنده | آرتور میلر 59.خشم و هیاهو | ویلیام فاکنر 60.گل آقا لچه گورابی | هادی جامعی 61.فریدون سه پسر داشت | عباس معروفی 62.بوسه تقدیر| فريده شجاعي 63.برزخ اما بهشت|نازی صفوی 64. اسکارلت (جلد 1 و 2) | الکساندرا ریپلی 65. بر باد رفته (جلد 1 و 2) | مارگارت میچل 66.چشمهایی به رنگ عسل| زهره کلهر 67.رایکا|فهمیه سلیمانی 68.بازی عشق | ر.اعتمادی 69.بیگانه ای با من است | جوی فیلدينگ 70. بانوی من گریه نکن | ماری هیگینز کلارک 71. باور آفتاب | فهیمه رحیمی 72. شب نیلوفری | رویا خسرونجدی 73. سال‌های بی‌ کسی| مریم جعفری 74. اعلان عشق در باكو 75. ناتنی | مهدی خلجی 76. در امتداد حسرت|طیبه امیر جهادی 77. افسون سبز|تکین حمزه لو 78. کسی پشت سرم آب نریخت|نیلوفر لاری 79. مسافر کوچه های عاشقی |عاطفه منجزی 80. نیلا | مریم عباس زاده 81. آرام| سیمین شیردل 82. تاکهای عاشق| نوشین شاهرخی 83. یک مشت تمشک|اينياتسيو سيلونه 84.آنا کارنینا جلد اول| لئون تولستوی 85.آنا کارنینا جلد دوم| لئون تولستوی 86.رمان مادر| ماکسیم گورکی 87.کوچه های خاطره| نسرین سیفی 88.دائي جان ناپلئون| ايرج پزشك زاد 89.رمان عاشقم باش| نجمه پژمان 90.پس کوچه های سکوت|ماندا معینی-مودب پور 91. رمان بانوی جنگل|فهيمه رحيمي 92. رد پای عشق|سمیه بهارلو 93. رمان کفشهای غمگین عشق|ر.اعتمادی 94. آُسمان فرو میریزد| سیدنی شلدون 95. ماشا الله خان در بارگاه هارون الرشید|ایرج پزشکزاد 96. اين سه زن| مسعود بهنود 97. شن های زمان| سیدنی شلدون 98.رمان دزیره | آن ماری سلینکو 99.دوباره با تو | ندا همتی 100.کلید عشق|آرام معدن دار 101.غریبه آشنا|منیر مهریزی مقدم، مرضیه هاشمی 102.شبهای تنهایی | نرگس عینی 103.پدر سالار | ناهید سلیمان خانی منتظری 104.بی ستاره | مریم ریاحی 105.تقدیر شیرین | زهرا اسدی 106.ستاره | شیوا نظری 107.رویای روی تپه | لیلین پیک 108.عشق ماندگار | فائزه عطاریان 109.ریان | زینت حسنی با خدا 110.رمان "جایی که قلب آنجاست" از تهمینه کریمی 111.رمان تا ته دنیا از سوگند دهکردنژاد 112.خشم و سکوت|آن همپسون 113.عروس فرانسوی | آیولین آنتونی 114.تاوان عشق | فهیمه رحیمی 115.ساحل آرامش | منیر مهر ریز 116.کوچه های خاطره | نسرین سیفی 117.ننه سرما | ماندانا معینی (مودب پور) 118.الناز | س رخشی 119.تلافی | سیمین شیردل 120.توطئه روز | سیدنی شلدون 121.صبح ، ظهر ، شب | سیدنی شلدون 122.هیچ چیز جاودانه نیست | سیدنی شلدون 123.غرور عاشقان | رویا سیناپور 124.زیر بالهای غم | رویا سیناپور 125.خلوت نشین عشق | لیلا عبدی 126.ترانه های نیمه شب | مریم جعفری 127.روزهای خاکستری | هانیه حدادی اصل 128.رویاهای خاکستری | معصومه پریزن (چیمن) 129.کژال | ماندانا معینی (مودب پور) 130.قلب طلایی | زهرا اسدی زنجیر عشق | مریم جعفری 131.یاغی عشق | لیلین پیک 132.شبهای انتظار | سهیلا بامیان 133.سایه نگاهت | فرزانه رضایی دارستانی 134.نیوشا | لیلا رضایی 135.نگاهم کن | الهام قسیم 136.لبخند خورشید | عاطفه منجزی 137.در چشم من طلوع کن | اعظم طیاری 138.بخت سفید زمستان | مهناز صیدی 139.آتش دل | تینا عبدالهی 140.فراتر از عشق | دانیل استیل 141.نفس | سپیده فرهادی 142.مهر و مهتاب | تکین حمزه لو 143.امشب | سیمین شیردل 144.ایلگار دخترم | فهیمه پوریا 145.عروس فرانسوی | آیولین آنتونی 146.مرا یاد آر | فهیمه رحیمی 147.قلب سنگی | فرزانه رضایی دارستانی 148.دوست دارم نگاهم کنی | رعنا امانی 149.بشنو از دل | ن.نوری 150.اشک لیلی | مریم دالایی 151.امانت عشق | فریده شجاعی 152.زیبای عرب | سهیلا بامیان 153.سکوت عشق | مریم فولادی 154.رویای ناتمام | روشن ملک مرزبان 155.حریر نگاه | فریبا قاسمی (دریا 156.آشیانی از حریر | مریم جعفری 157.تیه طلا | عاطفه منجزی 158.شب های بی ستاره | مهسا طایع 159.سهم من از ندگی | وحیده آساره 160.راز نیاز | زهرا اسدی 161.نازکترین حریر نوازش | ر. اکبری
    .
    Last edited by [Anonym]; 11-30-2009 at 11:21 PM.

0 No | Yes 2

غزال | طیبه امیر جهادی

نام کتاب : غزال
    نویسنده : طیبه امیر جهادی
    حجم کتاب : 27 مگابایت
    دسته » ادبیات » رمان عاشقانه

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 679
    پسورد : www.98ia.com
    منبع : wWw.98iA.Com

Attached Images  
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:24 PM.

0 No | Yes 1

باغ مارشال جلد 1 (خاطرات خسرو ...) | حسن کریم پور

نام کتاب : باغ مارشال جلد 1
    (خاطرات خسرو ...) نویسنده : حسن کریم پور
    حجم کتاب : 8 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 395

Attached Images  
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:27 PM.

1 No | Yes 0

بهارک | رقیع مستمع

نام کتاب : بهارک نویسنده : رقیه مستمع

حجم کتاب : 930 کیلوبایت

قالب کتاب : PDF
    تعداد صفحات : 136

Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:28 PM.

0 No | Yes 1

الهه ی عشق | نرگس دادخواه

نام کتاب : الهه عشق
    نویسنده : نرگس دادخواه

حجم کتاب : 57.4 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 362
    این کتاب توسط ویلاگ لرد سیاه اسکن شده است .

دانلود قسمت 1 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 2 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 3 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 4 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 5 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 6 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی

دانلود قسمت 7 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی

دانلود قسمت 8 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی

دانلود قسمت 9 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 10 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 11 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 12 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 13 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت 14 | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    دانلود قسمت پانزدهم (آخر) | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    Attached Images  
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:29 PM.

0 No | Yes 1

یک لحظه روی پل | ر.اعتمادی

نام کتاب : یک لحظه روی پل
    نویسنده : ر.اعتمادی

حجم کتاب : 12 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 382

Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:30 PM.

0 No | Yes 1

دالان بهشت | نازی صفوی

نام کتاب : دالان بهشت
    نویسنده : نازی صفوی
    حجم کتاب : 7 مگابایت

توضیحات : گفتگو با نازی صفوی نویسنده رمان دالان بهشت :

تا بهشت راهی نیست
    كار دختر و پسر جوانی به خاطر توقع های زیاددختر، به جدایی می كشد. پسر می رود و زندگی دوباره تشكیل می دهد و دختر درتنهایی خودش، متوجه اشتباهش می شود. بعد از ماجراهایی دختر و پسر داستان،دوباره به هم می رسند. به نظرتان از سوژه ای تا به این حد تكراری و كلیشهای می شود داستانی خوب و خواندنی درآورد؟ نازی صفوی نشان داده كه می شود. او در دالان بهشت با پرداخت خوب روحیات دختر توانسته كاری متفاوت ارائهبدهد. نازی صفوی، متولد 1346 در تهران است. كتاب اولش، دالان بهشت درسال۱۳۷۸ منتشر شد و از آن موقع تا حالا سومین كتاب پرفروش 14سال اخیر بودهاست ( بعد از بامداد خمار و چراغ ها را من خاموش می كنم ). داستان بعدی او،برزخ اما بهشت سال۸۳ منتشر شد و نشان داد كه با نویسنده ای كم كار طرفهستیم.
    دالان بهشت را به اصرار یكی از دوستانم به چاپ رساندم و هیچ قصدیبرای نویسنده شدن و چاپ كتاب نداشتم و ندارم. ولی خوشبختانه كتاب به چاپسوم رسید و با استقبال خوانندگان روبه رو شد. این برخوردها و نامه هایمردم است كه همچنان به من روحیه می دهد. حتی هفته پیش در آمریكا كتابدالان بهشت ترجمه شد و من از كشورهایی مثل استرالیا، انگلیس، كانادا و... نامه و ای میل دارم. نوشتن دالان بهشت از یك یادداشت كوچك پشت جعبهدستمال كاغذی ماشین شروع شد؛ وقتی كه پشت چراغ قرمز گیر كرده بودم. بعد همبرزخ اما بهشت را نوشتم. الان هم 3 تا كتاب دارم كه معلوم نیست كی تمام میشود .
    چون خودم را محدود به زمان نمی كنم؛ شاید یك ماه دیگر یا شاید 2سال دیگر. اسم یكی از آنها این است: تا بهشت راهی نیست، اگر این جان خستهبگذارد . این اسم را تا حالا به هیچ كس نگفته بودم ولی فكر می كنم اسمخوبی بشود.
    من همیشه حسم را می نویسم و باور دارم حرفی كه از دل برآیدبر دل می نشیند و مطمئنا كتابی كه با احساس نوشته نشود، قابل خواندن نیست؛مثل آشپزی از روی كتاب كه آن طعم واقعی را نخواهد داشت و هیچ وقت مثل غذایمادربزرگ نمی شود! قواعد و قانون ها در نوشتن باید رعایت شود. ولی بدوناحساس فایده ای ندارد و اگر نویسنده پشت داستان فكری نداشته باشد یا دردیرا نكشیده باشد، نمی تواند داستان جالبی بنویسد.

Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:31 PM.

0 No | Yes 1

حریم عشق | رویا خسرونجدی

نام کتاب : حریم عشق
    نویسنده : رویا خسرونجدی
    حجم کتاب : 2.1 مگابایت

تعداد صفحات : 453

این کتاب توسط ویلاگ لرد سیاه تایپ شده است .

Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:32 PM.

0 No | Yes 1

دریا | ماندانا معینی (مودب پور)

نام کتاب : دریا
    نویسنده : ماندانا معینی (مودب پور)
    حجم کتاب : 1.27 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 169

دانلود کتاب | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:33 PM.

0 No | Yes 1

الهه شرقی | رویا خسرونجدی

نام کتاب : الهه شرقی
    حجم کتاب : 4.3 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 406
    این کتاب کامل می باشد . با تشکر از Kava ی عزیز به خاطر اسکن این کتاب .

Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:34 PM.

1 No | Yes 0

سپیده عشق | رویا خسرونجدی

نام کتاب : سپیده عشق
    حجم کتاب : 28.7 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 356
    این کتاب توسط ویلاگ لرد سیاه اسکن شده است .
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:37 PM.

0 No | Yes 1

پنجره | فهیمه رحیمی

نام کتاب : پنجره
    نویسنده : فهیمه رحیمی
    حجم کتاب : 8.93 مگابایت

تعداد صفحات : 454

http://www.mh2.mihanblog.com/post/115
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:39 PM.
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:39 PM.

0 No | Yes 1

الهه ناز (جلد اول) | مریم اولیایی

نام کتاب : الهه ناز (جلد اول)
    نویسنده : مریم اولیایی
    حجم کتاب : 1.52 مگابایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 492
    این کتاب توسط ویلاگ رمان ایرانی تایپ شده است .

دانلود کتاب | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی | لینک کمکی
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:40 PM.

0 No | Yes 1

الهه ناز جلد دوم (خاطرات گیسو) | مریم اولیایی

نام کتاب : الهه ناز جلد دوم (خاطرات گیسو)
    نویسنده : مریم اولیایی
    حجم کتاب : 889 کیلوبایت

قالب کتاب : PDF تعداد صفحات : 138
    دانلود کتاب
    Last edited by [Anonym]; 01-17-2010 at 09:40 PM.

+ Reply to Thread
Page 1 of 23 1 2 3 4 5 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks